پروین: بازی سیاسی و فوتبال را با هم بردیم ، سالی 100 میلیارد به پرسپولیس و استقلال بدهند؛ چه می گردد؟

به گزارش وبلاگ بارسلونا، پیشکسوت پرسپولیس می گوید این تیم مقابل النصر یک مصاف سیاسی ورزشی را با رجحان پشت سر گذاشته است. اکنون هم در بهترین شرایط هستند.

پروین: بازی سیاسی و فوتبال را با هم بردیم ، سالی 100 میلیارد به پرسپولیس و استقلال بدهند؛ چه می گردد؟

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ بارسلونا، علی پروین در حاشیه بازگشت پرسپولیس به ایران پس از صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: من از چند جهت خوشحالم. اول اینکه هم بازی سیاسی و هم فوتبال را بردیم. نکته دیگر این که بچه های کادرفنی شاگردان من هستند. واقعا باید به مدیریت تا آن پایین و مخصوصا بازیکنان خسته نباشید گفت. باید از این شرایط استفاده کنیم. عربستان به بازیکنانش می گوید اگر ببرید ده میلیارد به هر کدامتان می دهیم. دولت ما هم بیاید به این دو تیم استقلال و پرسپولیس سرو سامان دهد و نگذارند انتها سال کاسه چه کنم چه کنم دست بگیرند.

او ادامه داد: سالی صد میلیارد به این دو تیم بدهند. چه عیبی پیدا می نماید؟ اکنون هم در بهترین شرایط هستند و امیدوارم عملکرد پرسپولیسی ها همین گونه ادامه داشته باشد و در فینال هم پرسپولیس قهرمان گردد. در آن شرایط و 7 بازی کردن به فاصله سه روز یک بار، واقعا سخت است. من فکر می کردم بچه ها کم می آورند ولی تا دقیقه 120 دویدند و واقعا آماده بودند. کادرفنی جوری این تیم را درست نموده بود که فقط دو گل در این بازی ها دریافت کردند.

پیشکسوت پرسپولیس در انتها گفت: تیم پرسپولیس دیروز خیلی خوب بازی کرد. یکی از بازیکنان النصر 12 میلیون دلار ارزشش است اما کل تیم ما 100 میلیارد تومان هم نیست. پرسپولیس واقعا در این بازی ها خوب بازی کرد. دولت باید حمایت کند و به این دو تیم سرو سامان بدهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پروین: بازی سیاسی و فوتبال را با هم بردیم ، سالی 100 میلیارد به پرسپولیس و استقلال بدهند؛ چه می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروین: بازی سیاسی و فوتبال را با هم بردیم ، سالی 100 میلیارد به پرسپولیس و استقلال بدهند؛ چه می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید